1 3CT TDW Diamond 10K бело злато смарагдно смарагд облик композитен ангажман прстен

1 3CT TDW Diamond 10K бело злато смарагдно смарагд облик композитен ангажман прстен

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Над 45 сјајни дијаманти го прават овој ангажман прстен зачудувачки убав. Со тркалезни камења поставени со микро-песни во центарот и мноштво помали камења поставени на отвори околу центарот и надолу по шанкот, овој прстен во форма на смарагд дава моќна изјава. Прстенот е изработен од сјајно злато од 10 карат за сила и издржливост. Започнете го остатокот од животот заедно со овој сјаен прстен. Империјал 1/3 CT TDW Diamond 10 K бело злато смарагд облик композитен ангажман прстен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата