Бел Мејсон Кејси ватирана реверзибилна кревети

Бел Мејсон Кејси ватирана реверзибилна кревети

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Овој кревет на Кејси е направен од 100 проценти полиестерска ткаенина и полнење и има прекрасен дизајн кој го подобрува изгледот на вашата спална соба. Тоа е реверзибилно, ви дава флексибилност во декор во вашата спална соба. Комбинирајте се со соодветни декоративни перници и срамни (секоја се продава одделно) за вистински елегантен изглед. Бел Мејсон Кејси Ватиран реверзибилен кревет : Близнак Големина : 110 "x 81". Целосна големина : 110 "x 96". Големина на кралицата : 110 "x 102". Големина на кралот : 110 "x 120". 100 проценти полиестер. Пополнете содржина : 100 проценти полиестер. Машинско миење и паѓање суво на ниско ниво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата