Стерилит модуларен заклучок BO, морнарица сина, комплети

Стерилит модуларен заклучок BO, морнарица сина, комплети

Това е достапна
DEN 496.00
Количината на стоката:

Сетот за складирање на кутии за модуларно модуларно заклучување обезбедува разноврсно решение за модуларно складирање што е идеално за секоја просторија во куќата. 18 вкупно парчиња. Сет од шест 5,5 Qt. кутии за заклучување. Сет од дванаесет 1,2 Qt. кутии за заклучување. Јасни капаци и основи за видливост. Акцентираните брави на бојата ја држат содржината безбедно. Единици магацини и гнездо за складирање. Мерки : 11,5 "H x 7.38" W x 6 "H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата