Засекогаш Newу Стерлинг Сребрена и 18КТ злато и се кренаа над сребрени обетки за пресврт на сатен

Засекогаш Newу Стерлинг Сребрена и 18КТ злато и се кренаа над сребрени обетки за пресврт на сатен

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Овие карики за сатен во три бои ќе додадат стил на која било облека. Комбинација од злато од 18 килограми над среброто, 18 кт розово злато над среброто сребро и среброто на сребро на оваа обетка. Металот се чини дека дава одземен ефект и се затвора со врвот на кликнување. Обрачот виси 1-1/4 инчи. Стерлинг сребро. Три-бои обрачи. 18 KT злато над среброто на Стерлинг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата