Докерс Навигатор кафеава кафеава очила за сонце

Докерс Навигатор кафеава кафеава очила за сонце

Това е достапна
DEN 239.52
Количината на стоката:

Подобрете го вашиот стил со овие ситно изработени очила за сонце на Докерс. Овие нијанси имаат бронзени, рамки во стил на навигатор направени од метал. Леќите се отпорни на гребење и влијание и обезбедуваат 100% заштита од UVA/UVB. 100% заштита на леќи UVA/UVB. Отпорен на гребење. Леќи отпорни на влијание. Бронзени рамки. Рамки за навигатор. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата