Мажите тенок фит цветно копче за кратки ракави со кратки ракави надолу во хавајска кошула

Мажите тенок фит цветно копче за кратки ракави со кратки ракави надолу во хавајска кошула

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Мажите Тенок фит цветно копче за кратки ракави со кратки ракави надолу на хавајски кошули, вклопуваат сите цветни печатени кружни полите, кратки ракави копче надолу. Вашиот обичен изглед. 100% памук, тенок фит кошула за мажи. Копче јака од точка, цветно печатење, затворање на копчето надолу, тркалезно полите, кошула со кратки ракави . Одлични хавајски кошули! Направете да изгледате и да се чувствувате старо училиште . Табела со големина (инчи). Големина на САД - Ширина на рамото - градите на градите - половината34 (и) 16 5/8 - - 37 3/8 - 35 36 (S) 17 1/8 - - 39 3/8 - 37 38 (М) 17 5/8 - 41 3/8 - 39 40 (М) 18 2/8 -43 2/8 - 41 42 (L) 18 6/8 - -45 2/8 - 42 7/844 (L) 19 2/8 - - 47 2/8 - 44 7/846 (XL) 19 6/8 - - 49 2/8 - 46 7/8.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата