24 Севенска облека за удобност со должина на коленото со должина на коленото, асиметрична породилна туника, врвна туника

24 Севенска облека за удобност со должина на коленото со должина на коленото, асиметрична породилна туника, врвна туника

Това е достапна
DEN 351.84
Количината на стоката:

Залутајте се од обичните со асиметричен врв на туниката на коленото! Оваа породилна блуза дава изјава уште од самиот почеток со дополнителното нерамномерно hemline. Инаку едноставниот врв на туника има долги ракави и заоблено деколте за лажичка. Оваа долга туника парови совршено со хеланки или фармерки. Асиметричен дизајн. Рушинг. долги ракави. лабаво вклопување. Врвот на ракавот Раглан. фигура ласкаво породилно врвот. Удобно породилно врвот. Обично, машинско миење, ладна вода, без белило, сув рамен, ладно железо облекување, машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата