Дистрибутери на глобални делови за вода

Дистрибутери на глобални делови за вода

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Грејачот јадра ја пренесуваат топлината од системот за ладење на моторот во внатрешноста на возилото. Куќиштето на термостат и местата за вода се врски што пренесуваат течноста за ладење помеѓу радијаторот и блокот на моторот и генерално го сместуваат термостатот. Дизајниран да ги исполни или надмине OE вклопување, форма и функција. Тестирана издржливост на секој нов дизајн. Замена на директно вклопување. Издржлива, квалитетна пластична конструкција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата