Фармата Хилшир нечисти тврда салама, Оз

Фармата Хилшир нечисти тврда салама, Оз

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Уживајте во премија исечена салама на домашен терен со Хилшир Фарм® Неизвесен тврд салама ултра тенко исечено месо за ручек. Нашето месо од Дели Салами е направено со совршено зачинето, непотребно говедско месо и свинско месо, без нитрати или нитрити додадени* и е сочно и вкусно без вештачки вкусови. Совршен за табли со сирење и салама или како едноставна закуска од месо и сирење. Целосно зготвено и подготвено за јадење, едноставно сервирајте го нашето нечисто месо од сендвич со салами со проволоно сирење, домати, зелена салата и исечена пиперонцини на тост италијански леб за вкусен сендвич во стилот на дели. Вклучува еден двојно запечатен пакет од 7 мл, месо за ручек со салама за свежина. Направете сендвич и спакувајте го во пластична кеса за одличен ручек! *Освен оние што природно се случуваат во прав сок од целер и морска сол. Еден 7 мл. Пакет на фармата Хилшир нечисти тврди салами ултра тенко исечено месо за ручек. Направено со непотребно говедско и свинско месо. Нема вештачки вкусови или конзерванси. Нема додадени нитрити или нитрати, освен оние што природно се случуваат во прав сок од целер и морска сол. Двоен запечатен пакет за свежина. Совршен за сендвичи и обвивки. Направете сендвич и спакувајте го во пластична кеса за одличен ручек.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата