Коктел со сок од Аризона Мучо Манго, Флорида. Ул., Брои

Коктел со сок од Аризона Мучо Манго, Флорида. Ул., Брои

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Задоволете го вашиот сладок заб со Аризона Мучо Манго. Овој освежувачки третман нуди вкусен вкус, додека нема вештачки вкусови или боја. Уживајте во овој пијалок во Аризона дома со семејство, во движење или на здружување со пријателите. Овој нов пресврт на класичен фаворит е вкусен самостојно или се меша со вашето омилено овошје за додаден вкус. Аризона Мучо Манго 12 - 12 fl. Оз. Шише за миленичиња : Направено со вистински шеќер100% природна конзерванси на Беверагено, вештачка вештачка вештачка боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата