Необичен дом Сузан Фау Кожа со сет за поддршка на велур

Необичен дом Сузан Фау Кожа со сет за поддршка на велур

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Облечете ја вашата кујна или трпезариска маса со кожен пласмат Сузан Фаукс. Направено од синтетичка кожа со поддршка на велур на рабовите, овој правоаголен облик на пласман е издржлив и стилски. Неговата цврста боја и минималниот дизајн функционира добро со најразлични декор на маса. Препорачано само за чистење на самото место. Кожна кожа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата