Легендарниот рамен фронт на легендарниот рамен фронт со отпор на отпор на брчки

Легендарниот рамен фронт на легендарниот рамен фронт со отпор на отпор на брчки

Това е достапна
DEN 510.08
Количината на стоката:

Кога ви треба бесплатно, приклучоци на сите, погледнете го легендарниот рамен фронт на легендарниот рамен фронт. Опремена со ткаенина што може да се протега што е отпорна на дамка и брчки, оваа пантолона е совршена за да остане удобна и чиста на сè, од скара од задниот двор до канцеларијата. Среден пораст. Опуштено вклопување. Директно отворање на нозете. Замачкани предни џебови. Заварувајте ги џебовите. Затворање на копчињата. Удобно истегнување. Отпорен на брчки. Отфрлање на дамки. Префериран памук. 97% памук, 3% спандекс. Стил #112339657.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата