Деца од Гаранималс Момци Француски Тери екипаж на вратот, големини 4-12

Деца од Гаранималс Момци Француски Тери екипаж на вратот, големини 4-12

Това е достапна
DEN 510.24
Количината на стоката:

Повеќе од едноставен пулвер, џемпери на екипажот на оваа момчиња од 365 деца од Garanimals има кул отпечатоци од боја и удобен преден кенгур џеб за да ги задржи неговите најважни. Спарете го со омилените гардероба : шорцеви, џогери или фармерки - сега тој е подготвен за училиште, игралиште и пошироко. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестерс : машина за миење садови со потекло : увозник : опуштенаНеклајн : екипаж на екипажот : стилови на пуловер : долги пакети : џеб од кенгур на предните печати : печатење на боја на вратоврска; ребрести манжетни и половини-tex ® стандард 100 овластени : 19.hus.88038boys на францускиот џемпер на Тери екипаж од 365 деца од garanimals/ул>.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата