Софија ги заплашува од Софија Вергара женски луксузен плетен салон шорцеви

Софија ги заплашува од Софија Вергара женски луксузен плетен салон шорцеви

Това е достапна
DEN 281.44
Количината на стоката:

Одобрено за пријатни ноќи и удобни вибрации. Овие луксузни плетени салони од Софија Вергара се забавна алтернатива со широк, ребрест еластичен лента за половината. Спарете ги овие шорцеви со нашиот резервоар за појавување или качулка за одличен сет или завршете го изгледот со забавна графичка мета. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla hispana : Estos shorts tipo lounge de tejido fino de Sofia Vergara con pretina elástica ancha y acanalada son una divertida alternativa para sentirte cómoda en una noche acogedora. Póntelos con nuestra blusa de tirantes o sudadera que combinan para un fantástico conjunto o stumpla el e el una una camiseta con diseño que te encante. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 78% рајон/22% најлон/78% рајан; 22% Nailon. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Подигање и инсејм : високи; 3-1/4 ”Inseam/Tiro Alto; 3-1/4ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : стил на влечење; 2,5 ”широк ребрестиот еластичен половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner; Cintura elástica Acanalada de 2.5ʺ de Ancho para más comodidad. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Мека џемпер плетена завршница; се спротивставува на намалувањето во миењето/Suave Acabado de Tejido de Suéter; Нема encoge al lavarse. Luxенски луксузни плетени салони од Софија ги заплашува софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата