Женска странична кожена кожена кожена пета

Женска странична кожена кожена кожена пета

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Покажете го изгледот на трендот со поделени чизми на глуждот од Brinley Co. Faux кожа нагоре се искачува на глуждовите и истакнете стилски стил на разделување. Наредените блок потпетици и надворешните места создаваат суптилен лифт за да го завршат дизајнот. Стил : Повлечете. Висина на платформата : 0,3-инчна платформа. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. ОПИКЦИЈА : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата