Scunci Нема оштетување врски за коса, ново светло, брои

Scunci Нема оштетување врски за коса, ново светло, брои

Това е достапна
DEN 175.68
Количината на стоката:

Чувајте ја косата нагоре и надвор од лицето без никакви оштетувања на косата. Овие еластични врски за коса немаат метални делови, така што вашата коса лесно ќе дојде бесплатно и нема да биде искината. Овие врски за коса без лизгање доаѓаат во пакети со 30 точки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата