Womenенска плус големина Активно ладно рамо кошула со долг ракав со пилиња

Womenенска плус големина Активно ладно рамо кошула со долг ракав со пилиња

Това е достапна
DEN 479.68
Количината на стоката:

Под контрола на женската плус големина, ладно рамо, долги ракави, активна спортска кошула врвот со пиштоли и дизајн на деколте за риби е прекрасно атлетско парче што додава таа дополнителна елеганција на вашиот стил. Оваа ладна блуза на рамото е направена со дополнителна мека и измислица со мала тежина за пријатна стил што ќе сакате да ја носите секој ден. Играме со мешавина на текстура и конструкција за да ви донесеме нов свеж изглед. Долгите ракави со пиштоли се за оние студени денови кога ви треба малку дополнителна топлина. Под контрола. Беспрекорен плетен. Машина за перење. Носат за теретана, јога, живот на отворено и мода. Олеснување на влагата. Активност со средно до големо влијание. Најновиот моден тренд. Ултра мазна измислица. Мода, сепак атлетски носат. Ткаенина за дишење. Технологија за влага. Ладно рамо активен спортски врв со пиштоли и дизајн на деколте за риби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата