Carquest Premium Cabin Air Filter 90225p: Чистење на воздухот со намалување на поленот и прашината се вклопува Изберете: Mitsubishi Outlander, - Mitsubishi Eclipse Cross

Carquest Premium Cabin Air Filter 90225p: Чистење на воздухот со намалување на поленот и прашината се вклопува Изберете: Mitsubishi

Това е достапна
DEN 319.52
Количината на стоката:

Филтер за воздух во кабината Сите филтри вклучуваат специфични инструкции за инсталација на апликација, се вклопуваат : 2022 Mitsubishi Outlander 2018-2020,2022-2023 Mitsubishi Eclipse Cross 2019-2020 Mitsubishi Outlander 6 Cyl 3 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашата вклопување во вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата