Ремек -дело уметничка галерија Танго плажа танцувачки парови од Мајкл Параскевас Канвас Арт Печати 24 36

Ремек -дело уметничка галерија Танго плажа танцувачки парови од Мајкл Параскевас Канвас Арт Печати 24 36

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Единствената работа подобро од забава е забава на плажа! Оваа слика на плажа има група парови додека танцуваат и се радуваат во песокот. Со живописни бои, чудна текстура и фантастична употреба на светлина и сенка, ова печатење на платно ќе биде среќен додаток на вашиот крајбрежен дом. Печатено само на платно со врвен квалитет со технологија од прв степен, секоја четка за четка е карактеристична и дефинирана. Плус, со печатење што го опфаќа просторот на платното, кадрирањето е непотребно и виси вашето ново уметничко дело е кинч. Печатење со повеќе бои на платно. Ориентација на пејзажот одлично за големи wallsидови. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата