Влажна n Диви скапоцен камен Маска за лице, Бохо бебе

Влажна n Диви скапоцен камен Маска за лице, Бохо бебе

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Додадете моментална драма и искра со маска за лице со скапоцени камења на Wet N Wild! Достапно во 3 трендовски стилови, маската за накит за лице го воздигнува секој изглед и е завршен допир на која било облека. Доаѓа во еден посебен дизајн, што го прави будала и неверојатно лесен за примена! Секоја маска вклучува 3-4 делови што се самопристојни што можат да се постават на челото и под пределот на очите без да користите лепак! За дополнително држење, ставете ја налепницата на чиста кожа или база што не е нафта. Без разлика дали имате минимална или драматична шминка, додавањето на овој додаток што мора да го има ќе го погледне на следното ниво, така што ќе се качите и да заблескате на фестивалот! Достапно во 3 уникатни стилови. Лесно за нанесување и додава инстант драма и искра. Не бара лепак-самоо одјавување на скапоцени камења.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата