ТРОИС Кохони Сликарство печатење на завиткано платно

ТРОИС Кохони Сликарство печатење на завиткано платно

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Карактеристики : -Арии подготвени за виси. : -Соодветна.Артист : -елизабета Св. Хилаир Нелсон.Проид Тип : -ПИНТ.Примарен уметнички материјал : -Канвас. Димензии : Големина 12 "H x 18 " W x 1,5 "D -Overal Height -горе до дно : -12 ". Големина 12 "h x 18 " w x 1.5 "d -верна ширина -од страна на страна : -18 ". Големина 12 "h x 18 " w x 1.5 "d -veral длабочина -предна до грб : -1,5 ". Големина 12 "h x 18 " w x 1.5 "d -veral тежина на производот : -5 bs. Големина 16 " H x 24 "W x 1.5 " D -Ovel висина -горе до дно : -16 ". Големина 16 " h x 24 "w x 1.5 " d -overal ширина -од страна на страна : -24 ". Големина 16 " h x 24 "w x 1.5 " d -overal Тежина на производот : Тежина на производот : -6 фунти. Големина 20 "h x 30 " w x 1.5 "d -verall висина -горе до дно : -20 ". Големина 20 "H x 30 " W x 1.5 "D -Overal Shipth - S MAAX7703 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Уметнички дела од Елизабета Св. Хилаер Нелсон. Вклучува сертификат за автентичност Професионално рачно истегнување : Диви животни. : Розово/жолто/сино. Временски период : современ. Уметник : Елизабета Св. Хилаир Нелсон. : 12 ". Севкупна ширина - од една до друга : 18". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16" H x 24 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 16 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 20 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 20". Севкупна ширина - од страна на страна : 30 ". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 24" H x 36 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 36". Севкупна тежина на производот : 7 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата