„Лавиринт“ на Лана Королиескаја „Лавиринт“

„Лавиринт“ на Лана Королиескаја „Лавиринт“

Това е достапна
DEN 478.40
Количината на стоката:

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот.Уметник : LANA COROLIEVSKAIASUBJECT : Fantasy Style : Modern & Modernurder Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има илустрација на лавиринт.000 слики во архивата надвор, ние сме во состојба да им обезбедиме на производителите во секоја категорија на производи пристап до најдобрите во ресурсите за дизајн. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Истакнати бои : Тан Арт лиценцирање Интернационал се разви во една од водечките компании за комерцијални лиценци во зборовите со над 600 уметници и скоро 100. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата