Епл силиконски случај за iPhone - блиц

Епл силиконски случај за iPhone - блиц

Това е достапна
DEN 206.08
Количината на стоката:

Направени за i Phone X, овие случаи се вклопуваат во сила без додавање на големо. Изработена од специјално затемнета и завршена европска кожа што е мека на допир и со текот на времето развива природна патина. Поставата за микрофибер однатре помага да се заштити вашиот i Phone. Металните капаци на копчето одговараат на финишот на вашиот i Phone. И, можете да го одржувате цело време, дури и кога се наплаќате безжично. Се вклопува силно без додавање на рефус. Мека обвивка за микрофибер однатре помага да се заштити вашиот i Phone. Направена од специјално затегната и завршена европска кожа што е мека на допир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата