Гаранималс бебе и дете Момче Слим вклопуваат тексас фармерки и панталони со двојки, 3-пакувања, големини 12м-5Т

Гаранималс бебе и дете Момче Слим вклопуваат тексас фармерки и панталони со двојки, 3-пакувања, големини 12м-5Т

Това е достапна
DEN 255.68
Количината на стоката:

Облека : Комплетна. Овој мултипак панталони од Гаранималс го завршува неговиот симпатичен изглед со тексас. Еластичниот дизајн на половината и памук-мешавината овозможуваат здив ткаенина со допир на истегнување. Вклучува 3 панталони од тексас. Повлечен стил. Еластична половината. 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Деним панталони за момчиња за бебиња и мали деца од Гаранимали. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата