Аурора Сребрен ФАУ Перл Заменски опсег за серија на Apple Watch 1,2,3,4,5,6,7, & SE - големина

Аурора Сребрен ФАУ Перл Заменски опсег за серија на Apple Watch 1,2,3,4,5,6,7, & SE - големина

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Направено од високо квалитетни материјали, овој факс бисер опсег ќе ја направи вашата технологија за носење да се истакне! Компатибилен со Apple Watch Band Series 5/4/3/2/1 и работи со сите претходни верзии . може лесно да се носи со вашите обични секојдневни облеки и со вашиот омилен накит за посебни прилики!. Заменски опсег изграден со употреба на hi-квалитетен еластичен за да се обезбеди слајдови на опсегот лесно вклучени и исклучени, додека обезбедува безбедно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата