Miaенски Карат Карат Т.В. Црн дијамант 14KT Rose Gold Solitaire 2-парчен невестински сет

Miaенски Карат Карат Т.В. Црн дијамант 14KT Rose Gold Solitaire 2-парчен невестински сет

Това е достапна
DEN 4192.00
Количината на стоката:

Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил.Ако барате премиум додаток за раскошен прием за венчавки, тогаш овој раскошен миабела црно дијамантски солити со 2 парчиња невестински сет е совршен избор. Црн дијамант. Ширина на прстенот за ангажман : 1,6мм. Изработено во злато од роза од 14 KT. Совет за солити со 2 парчиња. Обичниот свадбен бенд и прстенот за ангажман на Solitaire прават совршен сет на невести. Црн дијамантски пресек : круг. Изработено во бујно розово злато, се одликува со тркалезно, сет, црна дијамант, извадена во центарот. Дополнете го вашиот невестински изглед со овој зачудувачки и разноврсен невестински сет. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Ширина на свадбениот опсег : 1,7мм.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата