Одлично големо платно

Одлично големо платно

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Одлично големо платно 16x20 црно врамено печатење со наслов "едриличарски ланец II девојка ". Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста комплетира просторија и со само неколку додатоци може да направи куќа да се чувствува како дом. Одликувајќи се со цврста дрвена рамка и обвивка за плексиглас, нашите врамени отпечатоци сигурно ќе додадат поп софистицираност и стил на кој било простор во вашиот дом. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејство или пријатели. Материјал : N/A. Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Облик : Вертикална.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата