Без граници Јуниори Француски Тери Графички шорцеви

Без граници Јуниори Француски Тери Графички шорцеви

Това е достапна
DEN 392.00
Количината на стоката:

Само повлечете ги и одете! Без разлика дали барате да влезете во брз тренинг или треба да извршите грешки низ градот, овие француски графички шорцеви од Тери од без граници сте ги покриле, што и да има вашиот ден во продавница. Лесен стајлинг со опуштено вклопување и контраст, тие ќе се совпаднат со сите ваши омилени тимови и резервоари. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; хитови на врвот на бутот. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Француски Тери плетен; контрастна трим; странични отвори на полите. Јуниори Француски Тери Графички шорцеви од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата