12 Зимска светлина Сребрена starвезда стакло Божиќна свеќа фенер

12 Зимска светлина Сребрена starвезда стакло Божиќна свеќа фенер

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Овој регален фенер на свеќи ќе му се допадне на секој простор со својата елеганција има прекрасен дизајн во стилот на starвезди за внатрешна употреба или на отворено со димензии на капакот : 12 "H x 8 " W x 8 "D Материјал (и) : Стакло/метал од Зимска колекција на светлина. Стакло. Во облик на starвезда. Држач на свеќа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата