JewelersClub Carat T.G.W. Мистичен топаз и акцент бел дијамант 14к злато над приврзок за сребро срце

JewelersClub Carat T.G.W. Мистичен топаз и акцент бел дијамант 14к злато над приврзок за сребро срце

Това е достапна
DEN 1424.00
Количината на стоката:

Откажете го деколтето во живописна нијанса кога ќе се лизнете на овој мистичен приврзок за акцент на топаз и дијаманти. Се одликува со овална мистична топаз што ја изразува софистицираноста, благодатта и елеганцијата. Акцентите на белиот дијамант додаваат искра вредна за пистата што е сигурна да го привлече вниманието на сите без да го надмине вашиот ансамбл. Направено во 14 килограми злато над среброто. 10x8 овален скапоцен камен. 0,01 КТ бел дијамант. Доаѓа со ланец од 18 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата