Повлечете ги шорцевите за истегнување на жените од 11

Повлечете ги шорцевите за истегнување на жените од 11

Това е достапна
DEN 305.60
Количината на стоката:

Со без напор дизајн на повлекување, овие обични шорцеви од Real Size ќе бидат издвојување во вашата ротација. Тие се направени од ткаенини од мешавина од памук и имаат еластична половината за лесно, целодневно носење. Со силуета инспирирана од Бермуда, вашиот обичен изглед е заклучен. Овие основни шорцеви се одлични за спарување со што било од вашите омилени обични тимови до вашите ветровици. Real Size женските 11 ”влечење на кратко време. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. среден пораст. Опремени. Повлечете стајлинг. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Повлечете ги шорцевите за истегнување на жените од Real Size.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата