3oz JL Оригинални стапчиња од говедско месо и бибер 1 1

3oz JL Оригинални стапчиња од говедско месо и бибер 1 1

Това е достапна
DEN 260.48
Количината на стоката:

Jackек линк? S? Закуски со протеини? Нахрани ја вашата дива страна?. Linkек Линк е глобален лидер во протеински закуски и производител на гриц за месо број 1 ширум светот. Со седиште во Минонг, Вис., Jackек Линк е семејна компанија која претставува наследство на квалитет и доверба на потрошувачите, со мисија да ја нахрани вашата дива страна. Jackек Линк нуди повеќе од 100 премија закуски со протеини во најразлични вкусови, големини и поени за цени, привлечни за скоро секој потрошувач и прилика. Проверете за повеќе информации за марката. Добар извор на протеини? Протеинот е суштински дел од вашата диета и Jackек Линк говедско месо е вкусен начин да добиете повеќе секој ден. Jackек Линк, говедско месо од говедско месо е направено од посно намалувања од 100% премија говедско месо*, а потоа зачинето со едноставни состојки како вода, сол и зачини . Кога ќе отворите производ на Jackек Линк? Американска традиција што го направи овој семеен бизнис успех : напорна работа, забава и квалитетни производи. Нашите протеински закуски се гориво за луѓето да ја хранат својата дива страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата