Raybestos WC Професионална Одделение Тапан Сопирачка Тркала Цилиндар Одговара изберете: 1967-BUICK RIVIERA, OLDSMOBILE 98

Raybestos WC Професионална Одделение Тапан Сопирачка Тркала Цилиндар Одговара изберете: 1967-BUICK RIVIERA, OLDSMOBILE 98

Това е достапна
DEN 3439.20
Количината на стоката:

Цилиндерот на Тркалата рејбестос е дизајниран и тестиран за да ги исполни спецификациите ЗА ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тој нуди максимална отпорност на топлина, истекување и корозија. Овој цилиндар е изграден за да биде високо функционален и да му обезбеди на вашето возило ефикасен систем за сопирање. Тапан Сопирачка Тркало Цилиндар Одговара Изберете : 1967-1970 БУИК РИВИЕРА 1970 OLDSMOBILE 98 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата