Seachoice Dl Чекор Слајд Скала 71241

Seachoice Dl Чекор Слајд Скала 71241

Това е достапна
DEN 3372.48
Количината на стоката:

Sea Choice 71241 Делукс 2 Чекор Слајд Laddelux Универзална Пливање Платформа Со Слајд Планината Телескопски Скала Скала Мерења2 Чекор : Должина распоредени : 24". Должина складирани : 14.75". Вкупна Ширина : 11.75". Чекор Шара : 7.25 "х 1.5" 3 Чекор : Должина распоредени : 35". Должина складирани : 15". Вкупна Ширина : 11.75". Чекор Шара : 7.25" x 1.5 "Атрибути : Чекори = 2 Seachoice Телескопска Скала Само За Делукс Пливање Платформа Со Слајд Монтирање Скала : скала мерења : 2 чекор : Должина распоредени : 24". Должина складирани : 14.75". Вкупна ширина : 11.75". Чекор шара : 7.25 "х 1.5". 3 чекор : Должина распоредени : 35". Должина складирани : 15". Вкупна ширина : 11.75". Чекор шара : 7.25 "х 1.5". Опис : само скалилата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата