Фантоскоп Мека Свиленкаста Кадифена Серија Квадратни Декоративни Перница Перница За Каучот, 12 20

Фантоскоп Мека Свиленкаста Кадифена Серија Квадратни Декоративни Перница Перница За Каучот, 12 20

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

За Фантоскопот. Корпорацијата фантоскоп е основана во 1992 година за да се појави како еден од лидерите Во Домашната Текстилна индустрија преку обезбедување на декоративни решенија за дома во еден чекор. Прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи Во Јапонија и германски јазик и многу успешно се развивме на текстилниот пазар во Европа и Азија. Ние го следевме нашиот чекор на пазарот Во Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот дизајнерски тим се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да ги адресира најиновативните производи. Овие Фантоскопски Меки Свилени Кадифени Серии Украсни Перници За Фрлање ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие слатки перници за фрлање се достапни во 4 големини (12"x20", 18"x18", 20"x20" и 22"x22") и 29 бои (Беж, Сина, Розова, Зелена, Портокалова, Сива, Жолта, Кафе, Надвор Од Бело, итн.). Овие издржливи перници доаѓаат и со навлаки за перници и со влошки изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Пакет : Комплети од 2 навлаки за перничиња со вметнување. Дизајн : Фантоскоп Мека Свиленкаста Кадифена Серија. Материјал : мешавина од Полиестер и полиестер Со Висок степен. Големина : 12х20 инчи/30х50 см. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Чистење : и машина и рачно перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата