Чудовиште Џем, Официјален Мегалодон Чудовиште Камион, Умре-Фрлија Возило, Нитро Неонски Серија, 1: Скала

Чудовиште Џем, Официјален Мегалодон Чудовиште Камион, Умре-Фрлија Возило, Нитро Неонски Серија, 1: Скала

Това е достапна
DEN 1759.84
Количината на стоката:

КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПОСТЕР : следете ги вашите Камиони Со Џем Од Чудовишта со ексклузивниот колекционерски постер! Секој постер има одличен Камион За Џем Од Чудовиште од едната страна, за да можете да го закачите на вашиот ѕид!. АВТЕНТИЧНА РЕПЛИКА : серијата од 1 : 64 лиени се одликува со повеќе детали и графика слична на животот, со што акцијата За Џем Од Чудовишта ви одговара! Официјалните Гуми НА БКТ, стилизираните хромирани бандажи и автентично стилизираната шасија со детали за хром прават да се чувствувате како да ја држите вистинската работа!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата