Побожност Суета Биро Во Сребрена СТП и Шампањ Заврши

Побожност Суета Биро Во Сребрена СТП и Шампањ Заврши

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Жив и лут, бирото За Побожна суета е дизајнирано за задебелени букви, со вештачки крокодилски принт за забавна модерна привлечност. Рамката за шампањ помага да се подобри забавната маса. Бирото има пространа фиока која ќе помогне да се одржи уреден простор. Чувајте ги вашите омилени производи за убавина и апликатори за зона без неред. Правоаголен дрвен врв. 1 Фиока За Складирање. Позлатени метални нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата