Изи Тапациран Песок За Глава

Изи Тапациран Песок За Глава

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Инспирира модерна уметност во современ простор во спалната соба со глава што сјае како фокусна точка. Оваа ажурирана глава создава мешавина од чисти линии и примамливи надградби за да ја трансформирате спалната соба во рај за релаксација. Разновидните и безвременски детали за прирабницата ја облекуваат надворешната граница, додавајќи димензионален ефект. Текстурирана ткаенина за завршна обработка од песок се обвиткува над главата за да испорача лесна суштина и палета која располага со различни опции за соодветни парчиња, кревети и додатоци. Изграден од борово дрво. Сетот вклучува : една (1) глава. Создадете фокусна точка за спиење со совршена позадина на рамката на креветот. Прирабница детали рамка надворешната граница. Прилагодена во тивко текстура ткаенина. Изграден со борово дрво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата