Аукфа Полн Над Полн Кревет На Спрат, Метален Кревет Со Низок Кревет За Возрасни Тинејџери, Заштеда На Простор, Сребро

Аукфа Полн Над Полн Кревет На Спрат, Метален Кревет Со Низок Кревет За Возрасни Тинејџери, Заштеда На Простор, Сребро

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

кревет за вашата спална соба, овој кревет на спрат е совршен избор. Конфигурации на легло и Мансарда : Стандард. Дизајнот со низок профил значи дека може да се користи во различни поставки, од мали станови до куќи за одмор. Кутија Пролет Задолжително : Не. Вклучена Е Вградена Скала : Да. Вклучен Комплет За Летви : Да. Овој кревет со двокреветни кревети има дизајн со низок профил што го прави идеален за помали простории или за оние со. ОБЕЗБЕДЕНА БЕЗБЕДНОСТ-Цврстата конструкција и нискиот горен кревет им олеснуваат на децата безбедно да се качуваат нагоре и надолу, обезбедувајќи им на родителите мир на умот. Димензија На пакетот : 77,9 "Л х 16,14" В х 7,48 " Х. Предложен Број На Луѓе За Склопување/Инсталирање : 2. Генерално, Нашиот Кревет Со Низок Кревет е фантастичен избор за секој што сака да заштеди простор без да жртвува стил или удобност. Неговата компактна големина и стилскиот дизајн го прават одличен избор и за возрасни. ДИЗАЈН за ЗАШТЕДА на ПРОСТОР-дизајнот со Низок профил е совршен за помали простории или за оние со ниски тавани, зафаќајќи вертикален простор наместо хоризонтален простор, што го прави одлично решение за максимизирање на просторот. Број На Летви( Горе/Долу) : 21 еез. Дизајнот со низок профил значи дека може да се користи во различни поставки, од мали станови до куќи за одмор. Карактеристики Тип На Производ : Низок Кревет На Спрат. Способност За Тежина (Горе/Надолу) : 250lb/350lb. Гаранција Комерцијална Гаранција : Не. Долниот кревет е дизајниран да биде близу до земјата, што им олеснува на децата безбедно да се качуваат нагоре и надолу. Вкупна Тежина На Производот : 92,5 фунти. ЦВРСТА РАМКА-Произведена со тежок метал, целосната рамка на креветот е доволно цврста за да трае долго време. Сите четири страни на горниот кревет се опремени со заштитни метални шини за да спречат случајни падови на малите за да бидат безбедни и безбедни за време на игра или спиење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата