Модвеј Пацифик 59 ТВ Стојат Во Бело

Модвеј Пацифик 59 ТВ Стојат Во Бело

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Откријте го вашиот простор за живеење со Пацификот 59" ТВ Штанд. Изработени со издржливи честички и МДФ, крајбрежниот современ дизајн на Пацификот има кабинети со двојни прозорци со прилагодливи полици, централна фиока и голема отворена централна област за складирање на најважните медиуми. Одржувајќи го визуелниот простор чист, Пацификот е полн со управување со кабли и прилагодлива централна полица за да одговара на вашите потреби за складирање медиуми. Ова акцентно парче го спојува современиот стил со крајбрежната атмосфера совршена за модерниот дом. Сместува Телевизори со рамен екран до 65". КРАЈБРЕЖЕН ШТАНД ЗА ТВ - внесете ветровит крајбрежен стил во вашиот простор за живеење со овој разноврсен држач за медиуми со чисти линии, кабинети за прозорци и контрастен хардвер. РАЗНОВИДНИОТ МЕДИУМСКИ ЦЕНТАР-Стаклени прозорци и потресената бела завршница го прават ОВОЈ телевизор совршен за електроника. Завршете го изгледот во дневна соба, спална соба или дневна соба со оваа медиумска конзола. ТРАЈНА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена со честички и МДФ, ОВОЈ тв штанд е совршено решение за домашна забава со двојни ормари, централна фиока и стаклени прозорци. ДОВОЛНО странични полици Што Се Прилагодуваат ЗА СКЛАДИРАЊЕ, отворен простор за прикажување со прилагодлива полица и пространи кабинети се идеални за хостирање на најважните работи за забава. Чувајте го визуелниот простор чист со управување со кабли. МЕДИУМСКА КОНЗОЛА-Дополнете различни современи декори со овој разноврсен тв штанд совршен за модерниот дом. Сместува Телевизори до 65". Димензии на производот : 15.5 "L x 58.5" W x 26 " H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата