Акме Мебел Рагенардус Калифорнија Брачен Кревет, Стп и гроздобер Даб

Акме Мебел Рагенардус Калифорнија Брачен Кревет, Стп и гроздобер Даб

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Опис колекцијата Спална соба Рагенардус е беспрекорен пример за навистина незаборавно, со својот луксузен традиционален дизајн. Вашата спална соба ќе биде достоинствена мода со централното парче. Овој заоблен панел кревет има прекрасна дизајнирана глава со сложени цветни дизајни околу границата. Подножјето совршено се совпаѓа со тафтинг со копчиња и детали за цветни резби. Комодата, градите и ноќната маса имаат соодветен детален фронт во француски стил. Секое парче од спалната соба создава гроздобер стил од рачно врежаните дизајни до тапацирот со копчиња. Заврши : СТП и Гроздобер Даб Финишматеријал : Дрво, Тапацир, Фурнир (Дрво)СТП, Дрво (Рбв/Бор) Дрво Фурнир (Даб/Орев/Бурл)Карактеристики : Кутија Пролет Задолжително Заоблени Панел Кревет Копче Тафтувана HB/FB : Pu Casegood Фиока : Странична Метална Лизгачка Фиока, гулаб француски Преден и англиски Грб, Фиока Обложена Со Филц, Огледало Закосен Рагенардус колекција : антички БЕЛ 27010 Q, Гроздобер Даб 26310q Собранието Бара : Yesatribute : 4 Ребра - Кутија Пролет Потребен Панел Кревет : Копче Тафтувана Hb/Fbarched Hb Со Калапи Трим И Преголема Круна, КОНКАВЕН FB СО КАЛАПИ Трим И Скролувани Legclearearem Подот До Железница : 4-Hproduct Димензии : 93-L X 89-W X 76-H Кутија Пролет. Заоблени панел кревет. Копче тафтувана глава/табла : стп. Душеци продадени одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата