Совршено Подготвена Крпа За Перење

Совршено Подготвена Крпа За Перење

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Совршено Подготвен 5 Пакет За Перење Крпа Во Собата Тренд Лабораторија?с Совршено Подготвен 5 Пакет За Перење Крпа го прави времето за капење забавно! Поставете карактеристики пет крпи за перење секоја со забавни, модерни отпечатоци на предната страна и тери на задната страна. Моделите на крпа за миење вклучуваат : една со сива и бела шевронска лента пред спиење; една со темносина и бела полка точка; една со зелена и бела гингам, една со зелени и сиви хоризонтални ленти; и една со сива и бела точка пред спиење. Секоја мие крпа мерки . Координира Со совршено Подготвената колекција Од Лабораторијата Тренд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата