Беркли Хит Стап Риболов Мамка, Црно Злато, оз

Беркли Хит Стап Риболов Мамка, Црно Злато, оз

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Во Беркли, нашиот процес им дава на риболовците алатки и самодоверба да фатат повеќе риби. ШТРАКААТ СО ВИСОК ТОН за привлекување риби од дивеч предатори. Нашата ПРИКАЗНА : приказната За Беркли вклучува напорна работа и истрага што доведува до очекуван успех. Сега ја фаќате рибата. Боја : Црно Злато. Хит Стапот обезбедува крајна разноврсност со акција што може да се користи како финес непредвидлива мамка, мамка за тролање или мамка за фрлање за сите риби предатори. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Наведуваш Големина : 1/7 мл, 2 во 5см. ПРО ДИЗАЈНИРАН : Создаден Во соработка Со Гери Парсонс и Кит Кавајец, Хит Стапот е идеален за фрлање или тролање во пролет кога мамките се мали, а рибите предатори се плитки. Големина На Кука : 12. Дизајнирани во соработка со Гери Парсонс и Кит Кавајец, овие мамки можат да привлечат удари од голема штука, бас, мускуси и џиновски пердуви. Поради оваа посветеност можеме со сигурност да кажеме - ја завршивме науката. Неуспехот да се фати риба е она што не мотивира да продолжиме со риболов, да продолжиме да учиме и да откриваме начини да ги направиме сите наши производи најдобри на пазарот. Истражувањето и развојот што влегува во нашите производи резултира со иновативна опрема за риболов со една цел : да ви помогне да фатите повеќе риби. ОСТРА И ВИТКА ФУЗИЈА19 КУКИ : Опремени со леплива остра Фузија19 куки за лесна пенетрација и голема способност за држење дури и во најтешките борби.По 15 години, кодот е скршен! Никогаш порано пластичната мамка не успеала да постигне таква уникатна, брза акција за тркалање балса, но Хит Стапот Беркли го направил токму тоа. ПРЕМИУМ ИЗБОР НА БОЈА : за да одговара на отворот, постојат различни висококвалитетни бои за совпаѓање на сточна храна за избор врз основа на преференциите за риболов и средини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата