Ураганот Керозин Масло Фенер Итни Виси Светлина Светилка-Месинг

Ураганот Керозин Масло Фенер Итни Виси Светлина Светилка-Месинг

Това е достапна
DEN 768.00
Количината на стоката:

Нема потреба од електрична енергија или батерии-едноставно наполнете со стандардно Масло од Керозин и имајте фенер што ќе одложи неверојатна количина светлина за секаков вид итни случаи. Овие се одлични за кампување, итни случаи и украсни парчиња (омилени за надворешни забави и свадби).  Боја : Месинг. Големина : 12 Инчи Висок (без рачка нагоре), Дијаметарот На Основата е 5 1/2". Стаклен Глобус. Метално Тело. Вклучува Долг Фитил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата