Лизл-Клешти Решетката

Лизл-Клешти Решетката

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Лисл 40460-Клешти Решетката (Црна) Клучни Карактеристики : Организирајте Ја Фиоката За Кутии Со Алатки.Клешти / Клуч Решетката Е Изградена Од Пластика И Ќе Се Одржи До 13 Алатки . Постојат Две Различни Големини На Слотови За Да Се Приспособат На Сите Големини На Алатки . Предниот Раб Има И Вдлабнатини За Држење На Алатите Исправени . Види 40490 За Црвено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата