Паметни и Секси Женски Чипка Трим Танга Гаќи, 2-Пакет, Стил-СА1376

Паметни и Секси Женски Чипка Трим Танга Гаќи, 2-Пакет, Стил-СА1376

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Секогаш врвна фиока од суштинско значење, танга долна облека е совршена под секоја облека. Паметните И Секси Гаќички Со Танга Од Тантела Од Тантела се дизајнирани со мазна, растеглива ткаенина што лежи цврсто на телото за лесен допир што исчезнува под облеката. Неговиот стил на танга во среден пораст не нуди покривање на грбот. За дополнителен софистициран допир, овие танга гаќички имаат фестонирана, тантела што ја следи линијата на половината. Носете Ги Со Паметни И Секси градници за да создадете совршен соодветен градник и гаќи. 2 пакетот вклучува два пара танга гаќи со тантела. Лесна и удобна, мазната ткаенина што се протега е совршена за специјални прилики и секојдневно носење. Неговиот стил на танга во среден пораст не нуди покривање на грбот. за овие женски гаќи. Совршена за носење под тесни хеланки, фармерки или фустани, оваа танга долна облека лежи мазна под облеката спречувајќи стискање и линии на гаќички. Скалопирана, тантела ја следи линијата на половината за софистициран допир. Микро стиловите се непроѕирни, а мрежестите гаќички се целосно проегирни. Гаќичките имаат шипка обложена со памук за удобност. Достапни се проширени големини, вклучувајќи танга со плус големина до 5 XL. Ова се најдобрите гаќички за носење Со Паметните И Секси градници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата