Обновен apple iPhone 256gb Отклучен Gsm 4G LTE Телефон СО 12mp Камера, Црвено

Обновен apple iPhone 256gb Отклучен Gsm 4G LTE Телефон СО 12mp Камера, Црвено

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

i Phone 8 воведува целосно нов дизајн на стакло. Најпопуларната камера во светот, сега уште подобро. Најпаметниот, најмоќниот чип некогаш во паметен телефон. Безжично полнење тоа е навистина без напор. И искуствата со зголемена реалност никогаш порано не биле можни. i Phone 8. Нова генерација на i Phone. 4.7-инчен LED-позадинско осветлување IPS Lcd Капацитивен Екран на Допир, 750 x 1334 пиксели со ip67 отпорност на прашина/вода. i OS, Apple A11 Bionic, Hexa-Core (2x Monsoon + 4x Мистрал), APPLE GPU (Три-Јадрена Графика). 12mp Камера со f/1.8, OIS, PDAF, 28mm (Широк) и 7mp Предна Камера со f/2.2, Откривање На Лице. Внатрешна Меморија : 256 GB, 2 GB RAM МЕМОРИЈА. Неотстранлив 1821 мах Литиум Јонски Капацитет. Димензии : 5,45 х 2,65 х 0,29 инчи, Тежина : 5,22 мл. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Реновирани Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата