Бескрајни Лето Лп Гас Отворено Оган Јама, Чеша Плочка Камион

Бескрајни Лето Лп Гас Отворено Оган Јама, Чеша Плочка Камион

Това е достапна
DEN 2719.84
Количината на стоката:

Со својата плочка од чеша и челична обвивка, оваа рачно изработена бесконечна јама за пожар во лето се одликува со класичните елементи на мебел од висока класа, со издржливост на челик отпорен на временски услови. Неговата декоративна основа паметно крие резервоар за пропан (не е вклучен) и контролен панел, што го прави атрактивен централен дел за вашиот надворешен простор за живеење. Комплетно со режач од нерѓосувачки челик од 30.000 БТУ, можете да уживате во целиот амбиент на класичен оган без нередот на пепелта. Додавајќи ја елеганцијата, оваа единица е достапна со обоено огнено стакло кое прекрасно го нагласува неговиот пламен. Единицата е лесна за склопување без потребни алатки и вклучува 1-годишна ограничена гаранција и заштитна обвивка. 30,000 бту нерѓосувачки челик режач. Скриена контролна табла со електронско палење. Шкрилец плочка мантија со челик сад и занаетчија инспириран дизајн. Вклучува црно огнено стакло. Вклучен заштитен капак. Резервоарот ЗА ЛП не е вклучен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата