Дизни Пиксар Елементал-Најдете Го Вашиот Сјаен Ѕиден Постер, 22.375 34

Дизни Пиксар Елементал-Најдете Го Вашиот Сјаен Ѕиден Постер, 22.375 34

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Овој Тренд Меѓународен Дизни Пиксар Елементарен-Пронајдете Го Вашиот Сјаен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата