Ханес Женска Опуштена Фит Вафли Плетена Екипа На Сирроко

Ханес Женска Опуштена Фит Вафли Плетена Екипа На Сирроко

Това е достапна
DEN 335.52
Количината на стоката:

Без разлика дали го носите нашиот женски термички врв како основен слој за дополнителна топлина или самостојно додека лежите дома, удобното, опуштено вклопување ви дава многу простор за движење. Изработена од мека мешавина од памук-полиестер, овој екипаж плетен од вафли ви овозможува да го избркате студот во удобност. Термичката ткаенина од мешавина од памук-полиестер помага да бидете топли и удобни. Плетеното вафли се протега природно и се чувствува супер меко на вашата кожа. Опуштеното вклопување ви дава повеќе простор за движење без да бидете кутии. Изграден со рамни, мазни шевови за целодневна удобност. Ребро-плетени екипажот со V-изрез детали и широк манжетни. Закривениот раб може да се носи навлечен или невиткан. Ознака бесплатно за мекост без чешање. Опуштено Вклопување Термички. 60% Органски Памук, 40% Рециклиран Полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата